NÁKUPNÍ ŘÁD

1/ PROVOZOVATEL

Zatím chystáme

Nevíme

adresa

Tel.: 000 000 000

Email: hadriky.g6@gmail.cz

IČO: xxxxx

Předmět podnikání:

- Zprostředkování obchodu a služeb

- Velkoobchod a maloobchod

Nejsem plátcem DPH.

2/ PROVOZNÍ DOBA E-SHOPU

Po-Ne – 24hodin denně

Objednávku je možné učinit kdykoliv během 24ti hodin, 7 dní v týdnu. Odpověď – potvrzení objednávky obdrží objednatel během následujících 24hodin, nejpozději do 3.dne od odeslání objednávky, pokud není v e-shopu uvedeno jinak (dovolená, nemoc apod.).

3/ ZBOŽÍ

- převážně použité dětské oblečení známých, zejména britských, značek

- outletové dětské zboží, nové zboží vrácené z obchodů z důvodu vady

- nové dětské oblečení

Pokud není uvedeno jinak, jedná se o zboží skladem, k prodeji jen inzerovaný kus.

U zboží, které je po mých dětech (oblečení, hračky a jiné kojenecké potřeby), případně po mně (např. těhotenské oblečení), je tato skutečnost vždy uvedena v popisu u inzerovaného zboží a jedná se o nekomerční prodej.

4/ OBJEDNÁVKY – REZERVACE

Objednané zboží je rezervováno 7 kalendářních dnů. Ihned po potvrzení Vaší objednávky Vám bude na Váš mail vygenerována zpráva s přehledem Vaší objednávky.

Prosím o pečlivé překontrolování potvrzení objednávky. Pokud objednatel do 7 kalendářních dnů neuhradí částku o kterou byl požádán, je rezervace automaticky zrušena a zboží nabídnuto k dalšímu prodeji.

Prodloužení data rezervace resp. data splatnosti po vzájemné písemné domluvě je možné.

5/ STORNO OBJEDNÁVKY

Zrušení objednávky ze strany objednatele je možné pouze písmeně a taktéž zrušení objednávky ze strany provozovatele e-shopu je možné pouze písemně. V případě, že již byla částka za objednané zboží uhrazena na účet provozovatele, je tento povinen neprodleně celou částku vrátit zpět na účet objednatele.

6/ PLATEBNÍ PODMÍNKY

Úhrada částky za objednané zboží je možná těmito způsoby:

- platba předem na bankovní účet vedený u Komerční Banky, a.s., č.ú. 35-6041420287/0100

- složenkou na účet nebo adresu

- dobírka, platba hotově při převzetí zásilky od přepravce (Česká Pošta, s.p.)

Při platebním styku vždy uvádějte variabilní symbol (VS), který obdržíte při potvrzení objednávky. Pokud VS nebude uveden, nebo bude uveden chybně, vyřízení Vaší objednávky může být opožděno. Platba je splatná 7 kalendářních dnů od obdržení potvrzení objednávky. Pokud objednatel do 7 kalendářních dnů neuhradí částku o kterou byl požádán, je rezervace automaticky zrušena a zboží nabídnuto k dalšímu prodeji.

 

Doklad o prodeji bude přiložen do zásilky.

7/ DODACÍ PODMÍNKY

Zboží je odesláno do 2 pracovních dnů od obdržení platby, pokud není uvedeno jinak (dovolená, nemoc apod.).

O vyřízení/odeslání Vaší zásilky budete informováni formou emailové zprávy.

Zboží zasílám i na Slovensko, poštovné je ale vysoké. Dotazy ráda zodpovím.

8/ POŠTOVNÉ A BALNÉ

K ceně zboží je připočítáváno poštovné a balné v následující výši:

- jednotné poštovné (cenný balík nebo doporučená zásilka – 65Kč

případně je možné se na písemné vyžádání domluvit na:

- obyčejná zásilka do 500g o max. rozměrech 35,3x25x2cm - 20Kč

V případě ztráty zásilky bude po vyřízení reklamace Českou Poštou (30ti denní lhůta) vrácena provozovatelem celá částka vč. poštovného na účet objednatele.

 

Na písemnou žádost jsem ochotna zaslat zboží jen obyčejnou poštou, bez potvrzení. V takovém případě však nemohu za případné ztráty nést zodpovědnost, uhrazenou platbu v případě ztráty obyčejné zásilky proto nevracím.

9/ REKLAMACE – VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Objednatel má právo dle zákona na ochranu spotřebitele k odstoupení od kupní smlouvy, resp. vrácení zboží bez udání důvodu a to do 14ti dnů od převzetí zásilky. V takovém případě objednatel písemně informuje prodejce o tom, že zboží chce vrátit. Uhrazená částka je pak do 3pracovních dnů po obdržení zboží na adresu prodejce vrácena na účet objednatele, ponížená o částku za balné a poštovné. Vrácené zboží musí být ve stavu, v jakém je obdržel objednatel, tj. pokud se jedná o nové zboží, musí být nepoužito a s visačkou. Pokud byl přiložen paragon, musí tento být spolu se zbožím vrácen.

 

Vrácení zboží z důvodu reklamace, např. přehlédnutí vady, její neuvedení v popisu zboží, či celkové nefunkčnosti, bude na účet objednatele do 3 pracovních dnů od obdržení zboží na adresu prodejce vrácena celková uhrazená částka a to i vč. poštovného. Se souhlasem objednatele je možné poskytnout na reklamované zboží slevu.

ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Blanka Stejskalová, Na Osice 77, 252 41 Zlatníky-Hodkovice

10/ ZÁRUKA

- nové zboží – 24měsíců, záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené jejím používáním

- outletové zboží – 24měsíců, vyjma vady uvedené v popisu

- použité zboží – na použité věci se záruka nevztahuje

11/ OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Provozovatel tohoto e-shopu tímto prohlašuje a zavazuje se, že poskytnutá osobní data sloužící ke zpracování a vyřízení objednávky (jméno, adresa) nebude jakkoliv poskytovat třetí osobě s výjimkou přepravce zboží. Na písemnou žádost objednatele vymaže tato data ze své databáze.